Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Warcaby. Zenek Mieszkowski wraca ze złotym i brązowym medalem


DSC_0644W bułgarskim kurorcie Kranevo od 24 sierpnia do 2 września rozgrywane były m.in. III Mistrzostwa Osób Niepełnosprawnych w warcaby 64-polowe.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Z tych mistrzostw z dwoma medalami w kategorii Spech – Olympik  powraca Zenek Mieszkowski z Mławy.Uplasował się on na trzecim miejscu w kategorii indywidualnej. Drużynowo zaś team z Mieszkowskim wywalczył złoty medal.

Zenek Mieszkowski to aktualny mistrz Europy w kategorii Spech – Olympik.

Tuż za podium medalowym uplasował się Leszek Pętlicki z Michalinowa (gm. Wieczfnia Kościelna). W klasyfikacji końcowej kategorii indywidualnej inwalidów zajął 5 miejsce, a w klasyfikacji drużynowej uplasował się na miejscu 4, choć drużyna startowała w niepełnym składzie.

JK

DSC_0555

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500