Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Warcaby. Zenek Mieszkowski wraca ze złotym i brązowym medalem


DSC_0644W bułgarskim kurorcie Kranevo od 24 sierpnia do 2 września rozgrywane były m.in. III Mistrzostwa Osób Niepełnosprawnych w warcaby 64-polowe.

KSP Mława nabór

Z tych mistrzostw z dwoma medalami w kategorii Spech – Olympik  powraca Zenek Mieszkowski z Mławy.Uplasował się on na trzecim miejscu w kategorii indywidualnej. Drużynowo zaś team z Mieszkowskim wywalczył złoty medal.

Zenek Mieszkowski to aktualny mistrz Europy w kategorii Spech – Olympik.

Tuż za podium medalowym uplasował się Leszek Pętlicki z Michalinowa (gm. Wieczfnia Kościelna). W klasyfikacji końcowej kategorii indywidualnej inwalidów zajął 5 miejsce, a w klasyfikacji drużynowej uplasował się na miejscu 4, choć drużyna startowała w niepełnym składzie.

JK

DSC_0555

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz