Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rozpoczęcie roku szkolnego w Szkołach Katolickich


slider2Szkoły Katolickie w Mławie rozpoczynają nowy rok szkolny z nowym wyposażeniem sportowym. W ciągu wakacji obok szkoły powstało boisko wielofunkcyjne a także plac zabaw dla najmłodszych.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


1 września rozpoczął się nowy rok szkolny również w szkołach niepublicznych. W Szkołach Katolickich uczyć się będzie 278 uczniów, o 31 więcej niż w roku ubiegłym.

Rok szkolny 2016/2017 rozpoczął  uroczysty apel.  Uczniów, rodziców i nauczycieli i gości  powitał dyrektor Marcin Skaliński. Potem w programie słowno – muzycznym wystąpili  najmłodsi uczniowie. W piosenkach i wierszach wspominali minione wakacje i witali szkołę. Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i Liceum Katolickiego złożyli ślubowanie, obiecując dbać o dobre imię szkoły.

Prezes Akademii Rozwoju Wiedzy i Umiejętności a jednocześnie dyrektor Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego Jacek Dusza wręczył  akt nadania stopnia awansu zawodowego. O realizacji planów rozwoju placówki opowiedział wiceprezes Akademii Rozwoju Wiedzy i Umiejętności Andrzej Śliwiński, a ks. Jacek Marciniak poświęcił nowe obiekty rekreacyjno sportowe. Uczniowie pierwszy dzień szkoły rozpoczęli od spotkania z wychowawcami w swoich klasach.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x