Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strażacy otwierali mieszkanie w bloku na ulicy 3-go Maja


DSC_0002Na wezwanie rodziny mławscy strażacy wyważyli drzwi w jednym z mieszkań w bloku na ulicy 3-go Maja. Mieszkająca tam chora osoba nie reagowała na próby skontaktowania się z nią. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


– W dniu 1 września o godzinie 07:50 otrzymaliśmy zgłoszenie że w budynku wielorodzinnym na ulicy 3 – go Maja córka starszej kobiety, chociaż dysponowała kluczami do mieszkania nie mogła skontaktować się z matką, ani wejść do mieszkania. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława. Po rozpoznaniu strażacy użyli wyważarki do drzwi i otworzyli mieszkanie, w którym starsza osoba spała. Obecny na miejscu zdarzenia zespół ratownictwa medycznego przebadał kobietę, nie stwierdzając konieczności jej hospitalizacji. Akcja trwała 15 min. – podaje bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x