Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Strażacy otwierali mieszkanie w bloku na ulicy 3-go Maja


DSC_0002Na wezwanie rodziny mławscy strażacy wyważyli drzwi w jednym z mieszkań w bloku na ulicy 3-go Maja. Mieszkająca tam chora osoba nie reagowała na próby skontaktowania się z nią. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

KSP Mława nabór

– W dniu 1 września o godzinie 07:50 otrzymaliśmy zgłoszenie że w budynku wielorodzinnym na ulicy 3 – go Maja córka starszej kobiety, chociaż dysponowała kluczami do mieszkania nie mogła skontaktować się z matką, ani wejść do mieszkania. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława. Po rozpoznaniu strażacy użyli wyważarki do drzwi i otworzyli mieszkanie, w którym starsza osoba spała. Obecny na miejscu zdarzenia zespół ratownictwa medycznego przebadał kobietę, nie stwierdzając konieczności jej hospitalizacji. Akcja trwała 15 min. – podaje bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz