Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uroczystości 77. rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz Bitwy pod Mławą


slider 1Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski oraz wójt Gminy Wieczfnia Kościelna Jan Warecki zapraszają na uroczystości 77. rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz Bitwy pod Mławą, które odbędą się 1 września 2016 r. (czwartek) pod Pomnikiem Piechura o godz. 18.00.


W programie:

– przemówienie okolicznościowe

– modlitwa za poległych w Bitwie pod Mławą

– złożenie kwiatów pod Mauzoleum Żołnierzy Września

Uprzejmie informujemy, że dla zainteresowanych uczestnictwem w uroczystościach autokar będzie podstawiony na przystanku na Starym Rynku o godz. 17.30.

źr4ódło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x