Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Tanecznie pod chmurką – czyli odnawiamy tradycję tanecznych imprez w Parku Miejskim


plakat 3,10 wrzesieńCzy pamiętają Państwo dawne potańcówki w Parku Miejskim w Mławie? Na pewno wielu  starszych nieco mieszkańców Mławy kojarzy te momenty bardzo sympatycznie.


Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS postanowiło odnowić tę wpisaną niegdyś w panoramę miasta tradycję. Już po raz kolejny w tym sezonie, przygotowaliśmy dla mieszkańców Mławy spotkanie taneczne w Parku Miejskim pod znanym już hasłem Tanecznie pod Chmurką. Będą to ostatnie dwa spotkania w tym sezonie letnim.

Zapraszamy zatem wszystkich seniorów, mieszkańców Mławy oraz gości na tę wyjątkową i niepowtarzalną w swoim klimacie imprezę. Na przybyłych czeka mnóstwo atrakcji.

Bawić się będziemy przy muzyce w wykonaniu znanego wielu Seniorom Piotra Marlęgi.

3, 10 wrzesień – sobota – godzina 16:00 – 19:00 – estrada w Parku Miejskim w Mławie

Serdecznie Zapraszamy

źródło: Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x