Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Policja ostrzega przed utrudnieniami w ruchu związanymi ze społecznymi pikietami


policja sliderrMławska policja ostrzega kierowców przed utrudnieniami w ruchu na drodze krajowej nr 7 w dniu 2 września (piątek), w godzinach 14:00- 17:00.  Przewidywane utrudnienia  związane są z planowanymi przez Społeczny Komitet Protestacyjny,  pikietami w miejscowości Wiśniewo oraz Uniszki Zawadzkie.

Zgodnie z posiadaną przez policję informacją, uczestnicy demonstracji będą przechodzić przez przejścia dla pieszych, usytuowane na drodze krajowej nr 7 w Uniszkach Zawadzkich oraz w Wiśniewie, w pobliżu budynku Urzędu Gminy.Choć demonstrujący deklarują, że ich zachowanie nie ma na celu zatamowania ruchu, można się jednak liczyć z  dużymi utrudnieniami.

Nad porządkiem i bezpieczeństwem oraz udrażnianiem  ruchu czuwać będą patrole policji.  Zaplanowane zostały także objazdy  w miejscowości Wiśniewo przez Modłę, Mławę ulicami Sienkiewicza, Warszawską i dalej drogą krajową nr 7. W  Uniszkach  Zawadzkich w kierunku Windyk przez Uniszki Cegielnia.

Policja apeluje do kierowców o omijanie w godzinach demonstracji  tego odcinka krajowej siódemki oraz bezzwłoczne stosowanie się do poleceń policjantów.

Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
jerzy
Gość
jerzy

Przeciwko kurnikom. Bardzo dobrze jest ich juz za duzo unas

kot
Gość
kot

a przeciwko czemu będą protestować? chyba nie przeciwko brakowi ekspresówki?