Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Adam Chocholski triumfatorem mławskiego turnieju tenisowego


sliderNa zakończenie wakacji, we wtorek 30  sierpnia br. na mławskim korcie  rozegrany został kolejny już turniej tenisowy dla młodzieży. Tym razem zmierzyli się w nim tenisiści  w grupie wiekowej do 21 lat. Zaciętą rywalizację w tej grupie pewnie wygrał Adam Chocholski.


Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym, do jednego wygranego seta. Ilość wygranych setów – meczów decydowała o zajętym ostatecznie miejscu.

Wyniki turnieju

Adam Chocholski – I miejsce

Daniel Kaczerski – II miejsce

Maciej Sieradzki – III miejsce

Kamil Warmiński –  IV miejsce

Mateusz Lampkowski – V miejsce

Adam Welsand – VI miejsce

Mateusz Grudziński  VII miejsce

Za zajęcie I i II miejsca zawodnicy otrzymali puchary ufundowane przez Zarząd Towarzystwa Sportowego Relaks w Mławie. Pozostałym uczestnikom wręczono drobne upominki. Turniej zorganizował i poprowadził Janusz Dębski.

KK

No Images found.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x