Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Starosta wręczył awanse nauczycielom


sliderPodczas ostatniej sesji rady powiatu (24 sierpnia br.) pedagodzy z mławskich szkół odebrali nominacje na stopień nauczyciela mianowanego.


W bieżącym roku 4 nauczycielki  zatrudnione w szkołach i placówkach oświatowych prowadzonych przez Powiat Mławski w wyniku postępowania egzaminacyjnego uzyskały awans zawodowy na stopień nauczyciela mianowanego. 

Nauczycielki podczas sesji złożyły ślubowanie oraz odebrały z rąk starosty  Włodzimierza Wojnarowskiego akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

Swoje kwalifikacje zawodowe podniosły:

Anna Grudziecka – nauczycielka zajęć opiekuńczo-wychowawczych – Specjalny Ośrodek Wychowawczy im. J Korczaka w Mławie,

Katarzyna Stańczak – nauczycielka zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka –Specjalny Ośrodek Wychowawczy im. J. Korczaka w Mławie,

Joanna Wrzesińska – nauczycielka zajęć rewalidacyjno-wychowawczych – Specjalny Ośrodek Wychowawczy im. J. Korczaka w Mławie,

Justyna Olewińska – nauczycielka języka angielskiego – Zespól Szkół nr 4 im. Obrońców Mławy z Września 1939 r. w Mławie.

Nominowanym gratulacje złożyli starosta Włodzimierz Wojnarowski, wicestarosta Barbara Gutowska oraz przewodniczący rady powiatu Henryk Antczak.

No Images found.

RK

 

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Marcel
Marcel
6 lata temu

Tylko ze niektore z tych Pan nie zasluguja na to ze wzgledu jak opowiadaja o swoich uczniach… smutne

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x