Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Poznaliśmy zwycięzców Grand Prix. Dudkiewicz i Podlaski najlepsi


mhsZa nami ostatni turniej Grand Prix o puchar dyrektora Mławskiej Hali Sportowej w siatkówce plażowej. Do rywalizacji przystąpiło pięć duetów. Wśród uczestników byli m.in dawno nie widziani na piasku Łukasz Borowski i Piotr Krzyżaniak.


Nie odegrali w zawodach większej roli. Odnieśli tylko jedno zwycięstwo, kończąc zmagania na czwartej pozycji. Niżej uplasowali się Damian Ankiewicz i Piotr Łubiński.

Walka o główne trofeum rozstrzygnęła się pomiędzy dwoma duetami. Zarówno Magnus Dudkiewicz i Dawid Podlaski, jak i Tobiasz Andrzejewski i Serafin Gruźlewski mogli przed ostatnim zawodami pochwalić się identycznym dorobkiem punktowym. Obie pary wygrały po jednej imprezie.

Wszystko rozstrzygnęło się w bezpośrednim pojedynku. Zwycięsko z niego wyszli Dudkiewicz i Podlaski. To oznaczało wygraną w klasyfikacji generalnej – na drugiej pozycji uplasowali się Andrzejewski i Gruźlewski. Trzecia przypadła Adamowi Zadrożnemu i Mariuszowi Jurkiewiczowi.

Najlepsze duety otrzymały z rąk dyrektora Mławskiej Hali Sportowej Dariusza Sowińskiego pamiątkowe puchary, medale oraz nagrody rzeczowe.

Klasyfikacja końcowa Grand Prix: 1. Magnus Dudkiewicz, Dawid Podlaski 200, 2. Tobiasz Andrzejewski, Serafin Gruźlewski 180, 3. Adam Zadrożny, Mariusz Jurkiewicz 140, 4. Piotr Krzyżaniak,  Łukasz Borowski 40, 5. Damian Ankiewicz, Piotr Łubiński 20

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x