Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pierwszy Wakacyjny Turniej Badmintona rozegrany


70badmintonW środowe przedpołudnie na Mławskiej Hali Sportowej rozegrany został pierwszy Wakacyjny Turniej Badmintona.


Do turnieju zgłosiło się sześciu miłośników tej dyscypliny sportu. Wysoki poziom spotkań był zaskoczeniem dla wszystkich jak również dla samych zawodników. Każdy z zawodników musiał rozegrać 5 spotkań systemem każdy z każdym.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy wspaniałej postawy na korcie i udanych meczy!

Już teraz zapraszam na kolejny turniej, który odbędzie się 12 sierpnia – miejmy nadzieję, że jeszcze bardziej udany i z jeszcze większą liczbą uczestników.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA I TURNIEJU BADMINTONA :

1. JAKUB SKUDYNOWSKI

2. MARCEL MALINOWSKI

3. WIKTOR BRYKS

4. ADAM SKUDYNOWSKI

5. JAN SOWIŃSKI

6. ADAM SZULC

II TURNIEJ

W piątek 12 sierpnia w Mławskiej Hali Sportowej odbył się po raz drugi turniej badmintonowy z cyklu wakacje w mieście. W turnieju wzięło udział 11 zawodników. Rywalizacja została rozegrana systemem do dwóch porażek. W turnieju bezkonkurencyjny okazał się Mieszko Mragacz który zwyciężył we wszystkich pojedynkach, na drugiej pozycji zakończył zmagania Jakub Ramski, natomiast trzecie miejsce wywalczył Jan Kostecki który w decydującym meczu wygrał z Wiktorem Bryksem. Nagrody oraz medale zawodnikom wręczył dyrektor Mławskiej Hali Sportowej Pan Dariusz Sowiński, który podziękował za obecność oraz zaangażowanie zawodników w turnieju. Ostatni wakacyjny Turniej z cyklu Wakacje w Mieście tym razem w piłkę nożną halową dla szkół podstawowych, zostanie rozegrany w dniu 18 sierpnia o godzinie 10:00 w Mławskiej Hali Sportowej serdecznie zapraszamy.

Końcowa Klasyfikacja II Turnieju Badmintona:

1.Mieszko Mragacz

2.Jakub Ramski

3.Jan Kostecki

4.Wiktor Bryks

4badminton 7badminton 14badminton 20badminton 34badminton 38badminton 46badminton 67badminton 104TURNIEJ_BADMINTONA-956x717

Źródło i zdjęcia: MHS Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x