Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pierwszy Wakacyjny Turniej Badmintona rozegrany


70badmintonW środowe przedpołudnie na Mławskiej Hali Sportowej rozegrany został pierwszy Wakacyjny Turniej Badmintona.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Do turnieju zgłosiło się sześciu miłośników tej dyscypliny sportu. Wysoki poziom spotkań był zaskoczeniem dla wszystkich jak również dla samych zawodników. Każdy z zawodników musiał rozegrać 5 spotkań systemem każdy z każdym.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy wspaniałej postawy na korcie i udanych meczy!

Już teraz zapraszam na kolejny turniej, który odbędzie się 12 sierpnia – miejmy nadzieję, że jeszcze bardziej udany i z jeszcze większą liczbą uczestników.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA I TURNIEJU BADMINTONA :

1. JAKUB SKUDYNOWSKI

2. MARCEL MALINOWSKI

3. WIKTOR BRYKS

4. ADAM SKUDYNOWSKI

5. JAN SOWIŃSKI

6. ADAM SZULC

II TURNIEJ

W piątek 12 sierpnia w Mławskiej Hali Sportowej odbył się po raz drugi turniej badmintonowy z cyklu wakacje w mieście. W turnieju wzięło udział 11 zawodników. Rywalizacja została rozegrana systemem do dwóch porażek. W turnieju bezkonkurencyjny okazał się Mieszko Mragacz który zwyciężył we wszystkich pojedynkach, na drugiej pozycji zakończył zmagania Jakub Ramski, natomiast trzecie miejsce wywalczył Jan Kostecki który w decydującym meczu wygrał z Wiktorem Bryksem. Nagrody oraz medale zawodnikom wręczył dyrektor Mławskiej Hali Sportowej Pan Dariusz Sowiński, który podziękował za obecność oraz zaangażowanie zawodników w turnieju. Ostatni wakacyjny Turniej z cyklu Wakacje w Mieście tym razem w piłkę nożną halową dla szkół podstawowych, zostanie rozegrany w dniu 18 sierpnia o godzinie 10:00 w Mławskiej Hali Sportowej serdecznie zapraszamy.

Końcowa Klasyfikacja II Turnieju Badmintona:

1.Mieszko Mragacz

2.Jakub Ramski

3.Jan Kostecki

4.Wiktor Bryks

4badminton 7badminton 14badminton 20badminton 34badminton 38badminton 46badminton 67badminton 104TURNIEJ_BADMINTONA-956x717

Źródło i zdjęcia: MHS Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x