Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

OFERTA ZAJĘĆ MDK NA SEZON ZIMOWY 2016/2017 – RUSZAMY JUŻ OD POŁOWY WRZEŚNIA


zjaecia-mdkWakacje mają się ku końcowi, a to czas przygotowania się do szkoły, wejścia w zwykły zawodowy rytm. Zachęcamy, by już planować także sposób spędzania wolnego czasu i rozwijania zainteresowań.


Poniżej przedstawiamy Państwu ofertę zajęć MDK w nowym sezonie 2016/2017. Na początku września opublikowany będzie szczegółowy harmonogram zajęć, ale już dziś możecie Państwo zastanowić się, która z form artystycznej, ale także społecznej społecznej ekspresji będzie wam najbliższa.

Prócz zajęć, które dotychczas cieszą się dużym powodzeniem znajdziecie w ofercie również kilka nowości, m.in.: wokal rockowy, zajęcia malarskie dla dorosłych, folkness, zajęcia korekcyjno -muzyczne, warsztaty tanga argentyńskiego, sekcja brydżowa.

Ruszamy również z kilkoma nowymi projektami o charterze kulturalno- społecznym.

Najważniejszym z nich jest Przystań CENTRUM. Chcemy, by każdy mieszkaniec mógł zagospodarować dom kultury i zaprosić mieszkańców do inspirujących działań. To może być podzielenie się swoją pasją, zaproszenie na przygotowane przez siebie warsztaty, organizacja tematycznych spotkań np. literackich, miłośników Mławy, wykłady o tradycji i kulturze, spotkania w ramach kawiarenki obywatelskiej – katalog jest nieograniczony.

Mamy również zamiar reaktywować Dyskusyjny Klub Filmowy. Zapraszamy nie tylko miłośników
X Muzy, ale przede wszystkim szukamy osoby, która mławski DKF chciałaby poprowadzić.

Celem działania DKF jest popularyzacja kina artystycznego (szczególnie polskiego i europejskiego), tworzenie przestrzeni do dyskusji i budowanie lokalnej tożsamości wokół kina.

Kontynuujemy naszą propozycję spotkań w kobiecym gronie. Nasze zaproszenie kierujemy do kobiet w różnym wieku, o różnych zainteresowaniach i różnych pomysłach na siebie, na miejsce w których żyją, na to jak spędzają wolny czas. Zapraszamy wszystkie zainteresowane Panie, nie narzucamy koncepcji, ram – tworzymy otwartą przestrzeń na wasze pomysły i działanie.

Szczegóły oferty w załączeniu – serdecznie zapraszamy do MDK w Mławie!

OFERTA_PROGRAMOWA_MIEJSKIEGO_DOMU_KULTURY_W_MŁAWIE_SEZON_ZIMOWY_W_ROKU_ARTYSTYCZNYM_2016_2017

Źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x