Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy zagrali w Mławie


slider-donwasylW niedzielę, 21 sierpnia w Mławie koncertował zespół „Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy”.

Imprezę zaplanowano na estradzie w parku miejskim, jednak pogoda pokrzyżowała organizatorom plany. Koncert przeniesiono do sali Państwowej Szkoły Muzycznej w Mławie, do której niestety nie zmieścili się wszyscy przybyli na występ sympatycy zespołu. Impreza rozpoczęła się z prawie godzinnym opóźnieniem, publiczność cierpliwie czekała. Długie oczekiwanie wynagrodziło wspaniałe show zespołu. Don Vasyl i zespół wykonali największe i najbardziej znane piosenki cygańskie, które publiczność śpiewała wraz zespołem. Nie zabrakło słynnych przebojów takich jak: „Cyganeczka Zosia” „Ore, Ore”, „Graj piękny Cyganie”, „Jedno jest niebo dla wszystkich”. Widzowie podziwiali także ekspresyjne tańce i barwne stroje artystów.

« 1 z 2 »

RK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

7
KOMENTARZE

avatar
1500
dziadek
Gość
dziadek

Życie jest pełne niespodzianek 🙂 jakiś czas temu był pogrom mławski a dziś Ci sami ludzie zapraszają i pchają się do cyganów i jeszcze im biją brawa :)))

z bliska
Gość
z bliska

obiektywny—-czy Twoje pisanie postów, polega na zastraszaniu adwersarzy, dziadek ma rację, ze swej strony pochwala dla fotoreportera, który dokumentował to wydarzenie. BRAWO DON VASYL, BRAWO CYGANIE !!!!

z daleka
Gość
z daleka

następny cwaniaczek

Nikodem
Gość
Nikodem

trochę powieje ironią 🙂 w latach dziewięćdziesiątych mławianie gonili cyganów za zabitą na pasach dziewczynę. Dzisiaj sami zapraszają ich do Mławy i biją im brawo….

CYGAN
Gość
CYGAN

CYGAN CYGANCE GRAŁ NA FUJARCE A CYGANKA GŁUCHA NADSTAWIA UCHA !!!

dziadek
Gość
dziadek

obiektywny—– uważaj bo tobie może urwać ale co innego i zostaniesz kaleko.

obiektywny
Gość
obiektywny

nie podskakuj dziadosławie.

dziadek
Gość
dziadek

Stroje dziewczyn przepiękne, ale tak mogą śpiewać i tańczyć tylko CYGANIE, zdjęcia także wspaniałe.

obiektywny
Gość
obiektywny

dupy nie urywa.

Ktoś...
Gość
Ktoś...

No proszę, Pani Kaszuba nadal pracuje, pupilka burmistrza oczywiście nie poniesie żadnych konsekwencji za jazdę po pijaku, pewnie jeszcze dostanie w najbliższym czasie nagrodę (o ile już nie dostała). Sprawa przycichła, a więc można ją zamieść pod dywan.
Pięknie, Panie burmistrzu.