Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wypadek koło Żurominka


14081232_329755457362524_1049815702_nDziś (20 sierpnia) około godziny 16 – tej na drodze krajowej nr 7 koło miejscowości Żurominek samochód osobowy Deawoo Matiz zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Pomimo tego, że zdarzenie wyglądało groźnie, poważnych obrażeń nie odniósł nikt z jadących pojazdem.

– O godzinie 16:22 z CPR Płock otrzymaliśmy wiadomość o zdarzeniu na DK nr 7 koło miejscowości Żurominek. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy OSP – Dąbrowa i Kowalewo oraz zastęp JRG Mława. Na miejscu pomocy medycznej jednej osobie udzielił zespół ratownictwa medycznego z karetki pogotowia, nie było konieczności jej hospitalizacji. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca wypadku i kierowaniu ruchem. Przez pewien czas jeden z pasów ruchu był zablokowany. Obecna na miejscu policja ustala przebieg zdarzenia – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

14101583_329755450695858_414573147_n

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

7
KOMENTARZE

avatar
1500
xy
Gość
xy

na początek to nauczycieli trzeba przeszkolić co by mogli dobrze i prawidlowo wiedzę przekazać

Anonimowo
Gość
Anonimowo

ja uważam za szybko jeżdżą powinny ostrożność na drogę ….

Gall Anonim
Gość
Gall Anonim

Ja natomiast uważam, że powinieneś nauczyć się języka polskiego.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

ja już skończyłam szkołę podstawową i zawodową ….ja tez uważam nauczyć się języka polskiego ty nie wiesz jaki jest wypadek które mogą zginąć….szybko jeżdżą jak wariaci…ja ty nie wtrącaj się …

Anonimkowa
Gość
Anonimkowa

Skończyć można także studia ale nie jest to równoznaczne z umiejętnością posługiwania się językiem polskim, bo np zdania rozpoczyna się z dużej litery i pamiętać także o interpunkcji. Ale tego to uczą już w pierwszych klasach szkoły podstawowej no ale jeśli ktoś ma opór na wiedzę to się tego nie nauczy.

Tadek
Gość
Tadek

Z jakiej wsi pochodzisz?

Ktoś...
Gość
Ktoś...

Toż to jakaś mniejszość narodowa (pewnie Ukrainka, Romka raczej nie, bo oni nie chodzą do szkoły)