Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pożar, którego nie było


sliderWe wtorek 16 sierpnia około godziny 20 przy budynku wielorodzinnym na ulicy Bagno pojawiły się trzy zastępy mławskiej straży pożarnej. Strażaków zaalarmował sygnał z systemu monitoringu, sygnalizujący pożar.


Zarówno mieszkańcy tego budynku jak i sąsiednich ze zdziwieniem przyglądali się tej nieoczekiwanej interwencji, gdyż nigdzie nie widać było dymu, czy innego zagrożenia. Strażacy przez prawie godzinę sprawdzali cały budynek, aby zlokalizować ewentualne źródło alarmu.

– Straż pożarna o godzinie 20: 06 została powiadomiona automatycznie przez system monitoringu jednego z budynków mieszkalnych na ulicy Bagno. Na miejsce zadysponowane zostały trzy zastępy JRG Mława, w tym podnośnik hydrauliczny. Strażacy sprawdzili cały obiekt, nie stwierdzając pożaru. Prawdopodobnie przyczyną uruchomienia systemu były prowadzone w budynku roboty budowlane. Cała akcja trwała ok. 60 min. – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

DSC_0004 DSC_0003 DSC_0002

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x