Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Święto Pieczonego Ziemniaka w Szreńsku


slider1W minioną sobotę 14 sierpnia Klub Seniora „Kwiat Jesieni” i Stowarzyszenie „Miączynianki” tradycyjnie już, jak co roku zaprosiły mieszkańców gminy Szreńsk, ale i przyjezdnych gości na festyn – Święto Pieczonego Ziemniaka.

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


Sierpniowy, pogodny wieczór wręcz zachęcał do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu, przygotowanej przed Gminnym Ośrodkiem Kultury. Dla przybyłych organizatorzy zapewnili rózne atrakcje, nie tylko kulinarne. W tej ostatniej dziedzinie królowały oczywiście różne potrawy z ziemniaków, świeżo pieczone w trakcie imprezy, według tradycyjnych, domowych receptur.

Można było podziwiać dorodne warzywa, owoce i kwiaty przyniesione przez mieszkańców. Na chętnych czekały przejażdżki bryczką, a do tańca zagrał zespół „Ich Trzech”.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x