Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Święto Pieczonego Ziemniaka w Szreńsku


slider1W minioną sobotę 14 sierpnia Klub Seniora „Kwiat Jesieni” i Stowarzyszenie „Miączynianki” tradycyjnie już, jak co roku zaprosiły mieszkańców gminy Szreńsk, ale i przyjezdnych gości na festyn – Święto Pieczonego Ziemniaka.


Sierpniowy, pogodny wieczór wręcz zachęcał do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu, przygotowanej przed Gminnym Ośrodkiem Kultury. Dla przybyłych organizatorzy zapewnili rózne atrakcje, nie tylko kulinarne. W tej ostatniej dziedzinie królowały oczywiście różne potrawy z ziemniaków, świeżo pieczone w trakcie imprezy, według tradycyjnych, domowych receptur.

Można było podziwiać dorodne warzywa, owoce i kwiaty przyniesione przez mieszkańców. Na chętnych czekały przejażdżki bryczką, a do tańca zagrał zespół „Ich Trzech”.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x