Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wystawa plenerowa „Mława – odbudowa i zmiany po wojnie”


slider2Od 12 sierpnia w centrum Mławy możemy oglądać wystawę plenerową „Mława – odbudowa i zmiany po wojnie”. To kolejna wizualizacja historii naszego miasta przygotowana przez Grupę Nieformalną Mława – Miasto Zabytkowe.


Jan Maria Jackowski
Reklama

Wystawa prezentuje zdjęcia między innymi Andrzeja Dusińskiego, Wojciecha Kaska,Celiny Błaszczyk, Emila Jabłońskiego, Renaty Dziejki – Szczygielskiej, Moniki Radziety, Zdzisława Kruszyńskiego, Marcina Malinowskiego, Jarosława Janiszewskiego. Niektóre materiały pochodzą ze zbiorów Archiwum Państwowego, Trybuny Mazowieckiej, „Handlowiec – Dom Handlowy” Bartłomiej Ponikiewski, archiwum Technikum Budowlanego w Mławie oraz archiwum Szkoły Podstawowej nr 6 w Mławie.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x