Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wypadek koło Mdzewa


mdzewkoW piątek 13 sierpnia około godziny 23 koło Mdzewa urwane koło od pojazdu ciężarowego marki DAF uderzyło w samochód osobowy. Poszkodowana została jedna osoba – dziecko podróżujące samochodem Mitsubishi Galant.

– Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło o godzinie 23:12. Do zdarzenia wyjechały dwa zastępy JRG Mława oraz OSP Strzegowo. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i kierowaniu ruchem. Strażacy zneutralizowali i zebrali rozlane na jezdni płyny eksploatacyjne pojazdu. Obecna na miejscu zdarzenia policja ustala przebieg zdarzenia – podaj oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500