Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Krzysztof Molenda Prokuratorem Rejonowym w Mławie


prokuratorMławska Prokuratura Rejonowa ma nowo powołane kierownictwo. Od 8 sierpnia br. pokieruje nią Krzysztof Molenda, dotychczasowy zastępca prokuratora rejonowego. Również od dnia 8 sierpnia nowym zastępcą prokuratora rejonowego został prokurator Marek Łasicki.


Prokurator Krzysztof Molenda to rodowity mławianin, w mławskiej prokuraturze pracuje od 1989 roku, kolejno: jako aplikant, asesor, a od 1993 roku jako prokurator. W czerwcu 2012 roku otrzymał powołanie na stanowisko zastępcy Prokuratora Rejonowego w Mławie, którą to funkcję pełnił aż do momentu kolejnego awansu.

Przypomnijmy, Prokuratura Rejonowa w Mławie swoim zasięgiem obejmuje powiat mławski i żuromiński.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ja
Ja
6 lata temu

Może wreszcie zaczną się jakieś porządki w Mławie i okolicznych gminach i trochę przetrzepią lokalnych kacyków, zwłaszcza tych wiejskich „Panów i Władców” 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x