Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szreński triumf w Działdowie. Grand Prix bez siatkarzy


fot. UM Działdowo


W miniony weekend odbyły się dwa turnieje siatkówki plażowej. Do rywalizacji w Działdowie przystąpiło aż szesnaście par. O takiej obsadzie mogli tylko pomarzyć organizatorzy drugich w sezonie zawodów o puchar dyrektora Mławskiej Hali Sportowej.

Podobnie jak to miało miejsce w inauguracyjnej imprezie, ponownie do batalii przystąpiły zaledwie dwie ekipy. Rozegrano tylko jedno spotkanie, w którym Tobiasz Andrzejewski i Serafin Gruźlewski nie dali żadnych szans rywalom. Pokonali Mariusza Jurkiewicza i Arkadiusza Dębego 2:0, w setach do dziewięciu i czternastu.

Znacznie więcej emocji towarzyszyło zmaganiom  o puchar ufundowany przez burmistrza Grzegorza Mrowińskiego. Na starcie stanęli siatkarze z takich miejscowości jak Działdowo, Żuromin, Kozłowo, Olsztyn, Lidzbark, Gralewo, Kurki oraz Szreńsk.

Każdy z pojedynków oznaczał konieczność rozegrania jednego seta. Kapitalnie w takiej formule czuli się szreńszczanie Paweł i Adrian Warda. Rodzeństwo przebiło się do półfinału, w którym pokonało Tobiasza Lipowskiego i Mariusza Wiśniewskiego. W finale nie zwolnili tempa, mimo że Marcin Romanowski i Mateusza Rochna nie odpuszczali. Doszło do zaciętej końcówki, w której na szczęście więcej do powiedzenia mieli nasi gracze. Triumfowali 24:22, sięgając po główne trofeum. Poza czołową „czwórką”  uplasował się inny duet ze Szreńska złożony z Mateusza Kucmana i Pawła Fijałkowskiego.

Wyniki

Grand Prix o puchar dyrektora MHS

Drugi turniej: 1. Tobiasz Andrzejewski/Serafin Gruźlewski, 2. Mariusz Jurkiewicz/Arkadiusz Dęby

Klasyfikacja generalna: 1-2. Tobiasz Andrzejewski/Serafin Gruźlewski  i Dawid Podlaski/Magnus Dudkiewicz po 100 pkt., 3-4.  Mariusz Jurkiewicz/Arkadiusz Dęby i Adam Zadrożny/Mariusz Jurkiewicz po 80

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x