Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nietrzeźwy kierowca w Mercedesie


policjaWczoraj (10 sierpnia) mławscy policjanci na „siódemce” zatrzymali nietrzeźwego kierowcę – mieszkańca naszego powiatu, kierującego Mercedesem. Sygnał otrzymali od innego kierowcy poruszającego się tą trasą.


– Mławscy policjanci, w ciągu ostatnich kilku dni zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierowcę. Dyżurnego KPP Mława poinformował telefonicznie inny uczestnik ruchu drogowego z woj. warmińsko-mazurskiego. Piotr P. lat 47, mieszkaniec pow. mławskiego, kierował samochodem m-ki Mercedes, na drodze krajowej nr 7, będąc w stanie nietrzeźwości, tj. ponad 2, 5 promila. Nietrzeźwy kierowca stracił prawo jazdy i trafił do mławskiego aresztu – informuje sierż. szt. Aneta Prusik z KPP Mława.

Policja apeluje – bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas. Gdy podejrzewasz, że po drodze porusza się nietrzeźwy kierujący, należy natychmiast powiadomić policję. Twoja natychmiastowa reakcja może uratować czyjeś zdrowie a nawet życie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x