Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Śmierć nad rzeką w Turzy Wielkiej


1Mimo prowadzonej przez rodzinę, a potem strażaków akcji reanimacyjnej nie udało się uratować mężczyzny, który zasłabł podczas wykonywania prac nad rzeką Mławka.


– O godzinie 13: 30 otrzymaliśmy od pogotowia ratunkowego zgłoszenie – prośbę o zadysponowanie straży, w celu udzielenia pomocy mężczyźnie w miejscowości Turza Wielka, gm. Lipowiec Kościelny, który zasłabł podczas prac nad rzeką, a pomocy przedmedycznej udziela mu rodzina. Do zdarzenia zadysponowane został zastęp JRG Mława oraz OSP Turza Mała. Jako pierwszy na miejsce zdarzenia dotarł zastęp OSP Turza Mała i strażacy prowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego. Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz stwierdził zgon mężczyzny – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x