Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ósemka już znana. Finał na obiekcie w Dunaju


13886858_1014350978691521_3202579044598845720_nW niedzielę 14 sierpnia swoje podwoje przed sportowcami otworzy kompleks do siatkówki plażowej w Dunaju. Wydarzenie uświetni finałowy turniej tegorocznej edycji zmagań o puchar przewodniczącego rady gminy Stupsk.


Przystąpi do niego osiem par wyłonionych z eliminacji. Pozycji lidera postarają się przypilnować Damian Ankiewicz i Magnus Dudkiewicz. Od początku batalii prezentują najrówniejsza formę ze wszystkich ekip. O tym może świadczyć fakt, że jako jedyni w całej stawce nie ponieśli ani jednej porażki. Po sukcesie w inauguracyjnej imprezie, także w drugiej rozegranej w Strzałkowie nie mieli sobie równych. Rywale nie dali rady, prowadzący w klasyfikacji generalnej poradzili sobie także z warunkami atmosferycznymi, głównie z silnie wiejącym bocznym wiatrem.

W decydującym pojedynku pokonali 2:0 Dawida Głowackiego i Dawida Klimkowskiego. Pokonani nie mieli jednak powodów do smutku. Ostatecznie zajęli w turnieju drugie miejsce, co zaowocowało awansem do decydującej fazy mistrzostw. Duży skok w generalnym zestawieniu zanotowali także Krystian Zając i Mateusz Hut. W pierwszych zawodach uplasowali się pod koniec stawki, by w drugim rozdaniu zająć czwartą lokatę. Dzięki temu świetnemu występowi stupszczanie przebili się w szeregi szczęśliwej „ósemki”.

Finałowy turniej rozpocznie się o godzinie 10.

II turniej: 1. Damian Ankiewicz,  Magnus Dudkiewicz, 2. Dawid Klimkowski, Dawid Głowacki, 3. Mateusz Kowalczyk, Wojciech Skowroński, 4. Krystian Zając, Mateusz Hut, 5-6. Anna Karwacka, Dawid Podlaski i Adam Zadrożny, Mariusz Jurkiewicz, 7. Łukasz Karwacki, Piotr Karwacki, 8-9. Grzegorz Jaworski, Szymon Klimkowski i Jakub Eremus,  Michał Paturalski.

Klasyfikacja generalna Grand Prix:1. Ankiewicz, Dudkiewicz 20 pkt, 2. Kowalczyk, Skowroński 16, 3.  Zadrożny, Jurkiewicz 14, 4. Klimkowski, Głowacki 12, 5. Zając, Hut 9, 6-7. Łukasz Karwacki, Piotr Karwacki, Anna Karwacka, Podlaski po 8,  8. Mateusz Pętlicki, Damian Bierdnik 7

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x