Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wieczfnia Kościelna. Pijany kierowca zatrzymany dzięki jednemu z mieszkańców


policja kontrolaW niedzielę 07 sierpnia br. policjanci zatrzymali pijanego kierowcę dzięki reakcji mieszkańców miejscowości Wieczfnia Kościelna.


39 – letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego kierował samochodem Volkswagen Passat na drodze w miejscowości Wieczfnia Kościelna, będąc w stanie nietrzeźwości ( badanie wykazało ponad 2 promile). Do zatrzymania doszło dzięki właściwej postawie mieszkańca naszego powiatu, który przypuszczając, że kierujący może znajdować się w stanie nietrzeźwości uniemożliwił mu kontynuowanie dalszej jazdy i powiadomił o tym fakcie dyżurnego KPP Mława. W tej sprawie trwają dalsze czynności KPP Mława.

Policja apeluje – bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas. Gdy podejrzewasz, że po drodze porusza się nietrzeźwy kierujący, należy natychmiast powiadomić policję. Twoja natychmiastowa reakcja może uratować czyjeś zdrowie a nawet życie.

źródło: KPP Mława

oprac. JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x