Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jak na urlop to po Polsce


DSC_0006Tak zatytułowana wystawa albumów, przewodników, map i innych publikacji pochodzących ze zbiorów Janusza Dębskiego dostępna jest w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mławie.


Zobaczymy w niej publikacje dotyczące nie tylko Ziemi Zawkrzeńskiej, ale też różnych zakątków i regionów naszego kraju.

– W trwającym obecnie sezonie urlopowym, gdyby ktoś szukał pomysłu na wyjazd gdzieś w Polskę, warto zajrzeć do biblioteki i przejrzeć zgromadzone zbiory – zachęca Janusz Dębski.

Wystawa czynna jest w dniach pracy Miejskiej Biblioteki Publicznej , tj.  od poniedziałku do piątku (oprócz czwartków) w godzinach 10.00 – 17.00, w sobotę w godzinach:  9.00 – 16.00.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x