Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. Trwa zbiórka odpadów wielkogabarytowych


slider śmieciMasz niepotrzebne meble, niesprawny sprzęt gospodarstwa domowego, radio, telewizor czy inne zbędne rzeczy? Sprawdź, kiedy możesz wystawić je na ulicę do odbioru.

Na terenie Mławy trwa obecnie zbiórka odpadów wielkogabarytowych (zakończy się 12 sierpnia). Odpady powinny być wystawione przed posesję w wyznaczonym dniu do godziny 8.00. Terminy ich odbioru z poszczególnych ulic miasta są w najbliższych dniach następujące:

9 sierpnia (wtorek) – ulice: Bema, Braci Koszutzkich, Broniewskiego, Chabrowa, Chopina, Dąbrowskiej, Dmowskiego, Hallera, Jagiellonki, Jaśminowa, Konopnickiej, Konwaliowa, Kopernika, Kossaka, Klickiego, Krajowskiego, Matejki, Mrozowskiej, Narcyzowa, Osiedle Młodych, Olsztyńska, PCK, Piechowskiego, Prusa, Republiki Pińczowskiej, Skłodowskiej, Staszewskiego, Staszica, Storczykowa, Szpitalna, Traugutta, Tulipanowa, Tuwima, Witosa, Wojska Polskiego.

11 sierpnia (czwartek) – Armii Krajowej, Dudzińskiego, Kleniewskiego, Kowalczyka, Korczaka, Księcia Maciusia, Kwiatowa, Lawicz-Liszki, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Misia Puchatka, Narodowych Sił Zbrojnych, Nowoleśna, Piotra Skargi, Padlewskiego, Parkowa, Powstańców Wielkopolskich, Promyk, Spokojna, Szkolna, Torfa Załęskiego, Willowa, Wójtostwo, Wyszyńskiego, Wymyślin, Żołnierzy 80 P.P.

12 sierpnia (piątek) – Bagno, Browarna, Chrobrego, Długa, Grabowskiego, Jaroszyka, Krzywa, Kolbego, Kochanowskiego, Lelewela, Misjonarska, Narutowicza, 18 Stycznia, 3 Maja, Okólna, Pl. 1 Maja, Pl. 3 Maja, Reymonta, Sądowa, Szewska, Spichrzowa, Stary Rynek, Wyspiańskiego, Wąska, Wigury, Zduńska, Zacisze, Żeromskiego, Żwirki.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
a
Gość
a

Na 30-LECIA na Wolce wczoraj mieli odbierać , a przy posesjach nadal stoją.

zmlawy
Gość
zmlawy

Na kościuszki tydzień temu we wtorek zabierali, wystawiłem również ja i sąsiedzi (równoległa ulica). Sąsiadom zabrali, mi nie. Co to za polityka?

obiektywny
Gość
obiektywny

A mieszkańcy pozostałych ulic w czym są gorsi Panie Burmistrzu? A może mają komuś pod posesje podrzucić swoje odpady?

Mława
Gość
Mława

Ja dostałam informację o tej akcji w czerwcu albo lipcu jak zabierali śmieci, zostawili mi wiadomość w skrzynce.

seba
Gość
seba

Popieram takie działania. Mam uwagę do urzędu miasta. Informacja na stronie urzędu została zamieszczona 08.08.2016, na codzienniku w dniu dzisiejszym , pierwszy dzień odbioru jest też dzisiaj do godz. 8 . Nigdzie na osiedlach nie ma takiej informacji. Jak mam coś wystawić do zabrania skoro jestem w pracy ? Urząd zaspał czy nie obudził się po urlopie ?

Ktoś...
Gość
Ktoś...

Takie informacje to powinny być na portalach i gazetach lokalnych z wyprzedzeniem i to dla całego miasta, a nie dla kilku ulic