Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Biesiada Kasztelańska w Mławie już jutro


Biesiada Kasztelańska w Mławie_onlineJuż w niedzielę, 7 sierpnia odbędzie się kolejna edycja Biesiady Kasztelańskiej – imprezy znanej i lubianej przez mieszkańców Mławy oraz okolicznych miejscowości.


Hitem wieczoru będzie koncert zespołu Kombii. Muzycznie imprezę otworzy o 15:30 zespół Classic. Potem na uczestników czekać będzie masa atrakcji m.in. konkurs, w którym szukać będziemy Kasztelańskiego Mistrza Grillowania. Poprowadzi go Mateusz Gessler – przedstawiciel trzeciego pokolenia kucharzy klanu Gesslerów, znany restaurator i juror programów kulinarnych.

Na imprezę, która rozpocznie się o godz. 15.00 na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, zaprasza właściciel marki Kasztelan.

Podczas Biesiady Kasztelańskiej wszyscy uczestnicy będą mieli okazję pobawić się przy muzycznych rytmach popularnych gwiazd i zespołów. Zagrają tu: Classic (koncert rozpocznie się już o godz. 15:30), Kordian, Babsztyl, The Dox oraz gwiazda wieczoru – zespół Kombii. Organizatorzy przewidzieli także szereg dodatkowych atrakcji. Nowym i zapowiadającym się bardzo ciekawie elementem programu będzie konkurs na Kasztelańskiego Mistrza Grillowania.  Poprowadzi go znany miłośnikom sztuki kulinarnej kucharz i warszawski restaurator Mateusz Gessler. Zapowiada się grillowe show, z emocjami
i smakami rodem z kulinarnych teleturniejów. Koncertom i grillowym zawodom towarzyszyć też będą konkursy, w których na zwycięzców czekać będą atrakcyjne nagrody, a wśród nich lodówka pełna piwa! Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

źródło: organizator

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x