Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W wakacje wstęp na kort tenisowy jest bezpłatny


xxxxxTowarzystwo Sportowe Relaks zaprasza dzieci i młodzież do bezpłatnego korzystania z kortów tenisowych mieszczących się w parku miejskim w okresie wakacji od poniedziałku do piątku w godzinach od 1000 do 1300.


Zapewniamy na miejscu sprzęt tenisowy oraz opiekę instruktora tenisa ziemnego. Przewidziane są także szkółki tenisowe, indywidualne zajęcia, turnieje w tym mistrzostwa Mławy do lat 10 oraz 18, rajdy rowerowe ze zwiedzaniem Mławy i okolic oraz wiele innych ciekawych atrakcji.

Bliższe informacje i zapisy pod nr tel. 608 165 162.

Źródło:TSR Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x