Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pech Łukasza, Michał szósty na dystansie Medio


DSC_0198W Krokowie niedaleko Gdańska rozegrano wyścig kolarski w ramach Skandia Maraton Lang Team.  Do rywalizacji na trzech dystansach przystąpiło ponad ośmiuset zawodników. Wśród uczestników nie zabrakło zawodników z Mławy.


Michał Różański zdecydował na odcinek Medio, co oznaczało przejechanie 58 kilometrów. Przez pierwszą godzinę nie mógł znaleźć odpowiednio rytmu – w efekcie plasował się na półmetku na dziewiątej pozycji. Potem jednak przyśpieszył, zaczął się sukcesywnie przesuwać do przodu. W pewnym momencie przebił się nawet na czwartą pozycję (czołowa trójka była poza zasięgiem wszystkich). Doszło do finiszu, podczas którego naszemu zawodnikowi zabrakło siły. Przegrał zarówno z Mateuszem Leszczykiem, jak i z Tomaszem Dygaczem. Ostatecznie był szósty, identyczną lokatę zajął także w kategorii M2.

Z kolei młodszy brat Michała, Łukasz zdecydował się na dystans Mini. Na pierwszym pomiarze plasował się na dziewiątej pozycji. Jednak parę kilometrów później na zjeździe pełnym kamieni przebił oponę. Próbował naprawić defekt, ale ostatecznie musiał się przedwcześnie wycofać z rywalizacji.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x