Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

VI Spotkanie Motocyklowe z okazji Dni Szreńska – fotorelacja część II


motocyklisci-szrenskJak zwykle motocykliści nie zawiedli i licznie stawili się w sobotę 30 lipca br. na VI Zlocie w Szreńsku.


W tym roku ponad 200 miłośników jednośladów eskortowanych przez policję przejechało ulicami Szreńska a następie przez miejscowości Liberadz i Kunki, by ponownie wrócić do Szreńska. Na placu przed Gminnym Ośrodkiem Kultury rozgrywane były konkursy, w których motocykliści chętnie brali udział. Dopingowała ich tłumnie zgromadzona publiczność.

RK

« 1 z 5 »

Dni Szreńska 2016. Pokaz stuntu w wykonaniu Leo – fotorelacja część IV

Trwają tegoroczne Dni Szreńska – zapraszamy do obejrzenia fotorelacji – część I

Dni Szreńska 2016 z niefortunnym zakończeniem – fotorelacja część III

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x