Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Wakacyjne zajęcia z policją i „specjalnym samochodem”


mpp6W ciągu tego tygodnia mławska policja prowadzi zajęcia dla dzieci, poświęcone bezpieczeństwu na drodze. Policjanci wykorzystują w tym celu specjalny samochód, nazwany Mobilnym Punktem Profilaktyki.

KSP Mława nabór

Dla dzieci spędzających wakacje w domu to świetna okazja do nauki ale również świetnej zabawy.

Punkt profilaktyki na kółkach to po prostu samochód z wyposażeniem, ułatwiającym prowadzenie zajęć, poświęconych bezpieczeństwu najmłodszych na drodze, który został przekazany mławskiej policji przez komendę wojewódzką – niestety tylko na tydzień.

W zajęciach wzięły już udział dzieci ze świetlicy przy ul. Piekiełko w Mławie. Wykorzystując atrapy samochodów – w tym także radiowozu, uczyły się przepisów ruchu drogowego. Dla ochotników był rowerowy tor przeszkód. Humory dopisywały a dzięki dobrej zabawie łatwiej było zapamiętać dzieciom wszystkie drogowe zasady.  W najbliższym czasie specjalny, profilaktyczny  samochód wraz z policjantami odwiedzi dzieci w Strzegowie.

Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz