Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wakacyjne zajęcia z policją i „specjalnym samochodem”


mpp6W ciągu tego tygodnia mławska policja prowadzi zajęcia dla dzieci, poświęcone bezpieczeństwu na drodze. Policjanci wykorzystują w tym celu specjalny samochód, nazwany Mobilnym Punktem Profilaktyki.


Dla dzieci spędzających wakacje w domu to świetna okazja do nauki ale również świetnej zabawy.

Punkt profilaktyki na kółkach to po prostu samochód z wyposażeniem, ułatwiającym prowadzenie zajęć, poświęconych bezpieczeństwu najmłodszych na drodze, który został przekazany mławskiej policji przez komendę wojewódzką – niestety tylko na tydzień.

W zajęciach wzięły już udział dzieci ze świetlicy przy ul. Piekiełko w Mławie. Wykorzystując atrapy samochodów – w tym także radiowozu, uczyły się przepisów ruchu drogowego. Dla ochotników był rowerowy tor przeszkód. Humory dopisywały a dzięki dobrej zabawie łatwiej było zapamiętać dzieciom wszystkie drogowe zasady.  W najbliższym czasie specjalny, profilaktyczny  samochód wraz z policjantami odwiedzi dzieci w Strzegowie.

Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x