Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Wakacyjne zajęcia z policją i „specjalnym samochodem”


mpp6W ciągu tego tygodnia mławska policja prowadzi zajęcia dla dzieci, poświęcone bezpieczeństwu na drodze. Policjanci wykorzystują w tym celu specjalny samochód, nazwany Mobilnym Punktem Profilaktyki.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Dla dzieci spędzających wakacje w domu to świetna okazja do nauki ale również świetnej zabawy.

Punkt profilaktyki na kółkach to po prostu samochód z wyposażeniem, ułatwiającym prowadzenie zajęć, poświęconych bezpieczeństwu najmłodszych na drodze, który został przekazany mławskiej policji przez komendę wojewódzką – niestety tylko na tydzień.

W zajęciach wzięły już udział dzieci ze świetlicy przy ul. Piekiełko w Mławie. Wykorzystując atrapy samochodów – w tym także radiowozu, uczyły się przepisów ruchu drogowego. Dla ochotników był rowerowy tor przeszkód. Humory dopisywały a dzięki dobrej zabawie łatwiej było zapamiętać dzieciom wszystkie drogowe zasady.  W najbliższym czasie specjalny, profilaktyczny  samochód wraz z policjantami odwiedzi dzieci w Strzegowie.

Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500