Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Podróż chodnikiem z wrażeniami


dziury-sliderDziurawy, miejscami zapadnięty, niebezpieczny.

KSP Mława nabór

Od czytelniczki otrzymaliśmy sygnał dotyczący  chodnika przy ulicy Wójtostwo w Mławie.   „Chodzę chodnikiem, który na mapie Mławy powinien być oznaczony jako miejsce niebezpieczne dla pieszych. W wielu miejscach są garby, płytki są spękane, zapadnięte,  dziurawe inne wystają. Nie trudno tutaj o potknięcie i nabicie sobie guza. Trudno przejść nie mówiąc o przejechaniu wózkiem dziecięcym.  Niech ktoś w końcu zajmie się tym chodnikiem – prosi nasza czytelniczka.

Sprawdziliśmy. Stan trotuarów wzdłuż ul. Wójtostwo do dobrych zdecydowanie nie należy.

RK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Podróż chodnikiem z wrażeniami"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
wujcio wariatuńcio
Gość

No szpileczka gdzieniegdzie może utknąć

gonzo
Gość

kto wysoko patrzy ten zawsze w dziure wpadnie.

Ktoś
Gość

W większości są to zdjęcia wjazdów do posesji, które robili sobie sami właściciele posesji, a jak zrobili to widać, miało być ładniej i lepiej a wyszło jak zwykle

UM
Gość

Ale po co zdjęcia starej ulicy? Zróbcie zdjęcia nowo oddanych. Nierówne chodniki, zapadliska, niechlujne wykonanie itd. Brak nadzoru.

wpDiscuz