Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Podróż chodnikiem z wrażeniami


dziury-sliderDziurawy, miejscami zapadnięty, niebezpieczny.

Od czytelniczki otrzymaliśmy sygnał dotyczący  chodnika przy ulicy Wójtostwo w Mławie.   „Chodzę chodnikiem, który na mapie Mławy powinien być oznaczony jako miejsce niebezpieczne dla pieszych. W wielu miejscach są garby, płytki są spękane, zapadnięte,  dziurawe inne wystają. Nie trudno tutaj o potknięcie i nabicie sobie guza. Trudno przejść nie mówiąc o przejechaniu wózkiem dziecięcym.  Niech ktoś w końcu zajmie się tym chodnikiem – prosi nasza czytelniczka.

Sprawdziliśmy. Stan trotuarów wzdłuż ul. Wójtostwo do dobrych zdecydowanie nie należy.

RK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
wujcio wariatuńcio
Gość
wujcio wariatuńcio

No szpileczka gdzieniegdzie może utknąć

gonzo
Gość
gonzo

kto wysoko patrzy ten zawsze w dziure wpadnie.

Ktoś
Gość
Ktoś

W większości są to zdjęcia wjazdów do posesji, które robili sobie sami właściciele posesji, a jak zrobili to widać, miało być ładniej i lepiej a wyszło jak zwykle

UM
Gość
UM

Ale po co zdjęcia starej ulicy? Zróbcie zdjęcia nowo oddanych. Nierówne chodniki, zapadliska, niechlujne wykonanie itd. Brak nadzoru.