Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Kolejny nietrzeźwy kierowca zatrzymany. Podczas kontroli trzymał jeszcze w ręku otwarte piwo.


policja kontrolaKolejny nietrzeźwy kierowca, zatrzymany dzięki reakcji świadka. Miał ponad 3 promile.

KSP Mława nabór

Policjanci z posterunku policji w Wieczfni Kościelnej zatrzymali nietrzeźwego kierującego, który w organizmie miał ponad 3 promile alkoholu. Podczas kontroli trzymał jeszcze w ręku otwarte piwo. Policję powiadomiła anonimowa osoba.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 28 lipca o godz. 10:50 w  miejscowości Uniszki Zawadzkie. Natychmiast po zgłoszeniu, interweniujący patrol policji zatrzymał kierującego volkswagenem polo, 43- letniego Krzysztofa O., mieszkańca pow. mławskiego. Podczas kontroli mężczyzna trzymał jeszcze w ręku otwarte piwo. W organizmie miał ponad 3 promile alkoholu. Jak ustalono, chwilę wcześniej pijany kierowca jeździł w pobliżu szkoły podstawowej . Stracił już prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Przed nami kolejny, wakacyjny weekend. Policjanci ruchu drogowego prowadzić będą wzmożone kontrole drogowe na terenie całego powiatu mławskiego.  Pomimo prewencyjnych  działań, policjanci nie są jednak w stanie ujawnić wszystkich zagrożeń na drodze, dlatego tak ważna jest społeczna reakcja, gdy widzimy nietrzeźwego kierującego lub pirata drogowego. Pamiętajmy, że BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE ZALEŻY OD KAŻDEGO Z NAS.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Kolejny nietrzeźwy kierowca zatrzymany. Podczas kontroli trzymał jeszcze w ręku otwarte piwo."

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Bolo
Gość

Co trzymał w ręku bo nie doczytałem?

wpDiscuz