Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Oświadczenie w sprawie osób sprzedających tabliczki z numerami domów


Źródło: pixabay


W związku z docierającymi do Urzędu Miasta Mława informacjami o osobach podających się za naszych pracowników, próbujących sprzedawać mieszkańcom tabliczki z numerami domów, oświadczamy, że Urząd Miasta Mława nie zajmuje się handlem tabliczkami oraz nie zatrudnia żadnego przedstawiciela oferującego wykonywanie tabliczek oraz zbierającego na ten cel pieniądze.

Jednocześnie przypominamy, iż każdy właściciel posesji jest zobowiązany do oznaczenia jej tabliczką z numerem. Prosimy mieszkańców, aby wypełniali ten obowiązek we własnym zakresie.

Źródło: UM Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x