Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kombatanci z gminy Szydłowo odwiedzili Toruń i Ciechocinek


kombatanciW dniu 9 lipca br.  50 osobowa grupa  Kombatantów z gminy Szydłowo uczestniczyła w autokarowej wycieczce.  Celem ich podróży był Toruń i Ciechocinek.


Podczas pobytu w Toruniu odwiedziliśmy świątynię p.w. Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II,  gdzie uczestniczyliśmy w mszy świętej. Po zakończonym nabożeństwie zwiedziliśmy bazylikę, po której oprowadził nas kustosz Andrzej Laszkosz. Następnie udaliśmy się do siedziby Radia Maryja, gdzie zwiedziliśmy studio nagrań. Spacerowaliśmy  na Starówce. Znalazł się czas na wspólny obiad i zakup toruńskich pierników – opowiada Barbara Jatczak Prezes Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Szydłowie. W Ciechocinku był czas na relaks, spacerowaliśmy pod tężniami, fotografowaliśmy – wylicza Barbara Jatczak organizator wyjazdu.  – Myślę, że wszyscy byli zadowoleni, w drodze powrotnej padały propozycje kolejnych wyjazdów – cieszy się organizatorka.

Planują już następny wyjazd prawdopodobnie do bazyliki do Skępego.

RK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ktoś
Ktoś
7 lata temu

Minęło 71 blat od zakończenia wojny…

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x