Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzwony dla papieża Franciszka


dzwonyW środę 27 lipca 2016 r. o godz. 16.00 we wszystkich kościołach diecezji płockiej zaczną bić dzwony. W ten sposób parafie przywitają przybywającego do Polski na Światowe Dni Młodzieży papieża Franciszka.


Będzie to pierwsza jego wizyta w naszym kraju. Poza udziałem w obchodach Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, papież Franciszek ma w planach także wizyty m.in. w Częstochowie, obozie koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu i Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie.

Także pielgrzymi z Mławy będą uczestnikami Światowych Dni Młodzieży, czekamy na ich relację.

Źródło: KN/UM Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x