Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

O sprawach pracowniczych nigdy nie rozmawiam publicznie


policja kontrola– Nie może być tajemnicą ukrywaną, że pracownik miejskiego domu kultury, dyrektor została zatrzymana pod wpływem alkoholu. Chciałem zapytać  jaka jest świadomość pana burmistrza i jakie sankcje zamierza wyciągnąć – zapytał burmistrza Sławomira Kowalewskiego podczas sesji 26 lipca br. radny Henryk Kacprzak

KSP Mława nabór

– Rozmawiałem z panią dyrektor w tej sprawie. Postępowanie właściwych organów jest  prowadzone i dopóki nie będzie ostatecznej decyzji, ja nie będę podejmował żadnych decyzji i wyciągał konsekwencji. Mam takie oświadczenie złożone przez panią dyrektor i czekam, cierpliwie czekam. Łatwo kogoś skrzywdzić, skreślić. (…) Ja wychodzę z takiego założenia, że o sprawach pracowniczych nigdy nie rozmawiam publicznie. I tym razem wygłosiłem stosowne oświadczenie w tej sprawie. Czekam, co  właściwe służby, jakie działanie, jakie postępowanie, jaką decyzję podejmą w tej sprawie. Proszę państwa radnych, proszę mieszkańców  o cierpliwość. Jestem przekonany, że w przeciągu kilku tygodni dowiemy jaka jest sytuacja w tej sprawie – poinformował burmistrz, Sławomir Kowalewski.

Przypomnijmy: 17.07.2016 r., godz. 19:45, Mława, ul. Kopernika interweniujący patrol policji zatrzymał do kontroli kierującą samochodem marki Suzuki.  Katarzyna K. lat 44, zam. Mława, miała w organizmie ponad 0,60 promila alkoholu.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

15 - liczba komentarzy w artykule "O sprawach pracowniczych nigdy nie rozmawiam publicznie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
mieszkaniec
Gość

Podobno wczoraj została zawieszona …

...
Gość

Co słychać u pani K?
Czy nadal jest dyrektorem MDK?
Czy sprawa już została wyciszona i zamieciona pod dywan?
Nie możemy przechodzić obojętnie w takich wypadkach, gdy ktoś wsiada za kółko pod wpływem alkoholu.

Janek z mlawy
Gość

Miałem dac swoje dziecko do MDK na zjecia od września. Chciałem żeby syn chodził do placówki kultury w mieście
Dzisiaj właśnie podjęliśmy decyzję ze nie będziemy syna puszczać na zajęcia. Bo patologie należy omijać z daleka. Dobrze że to wyszło teraz.

Ktoś
Gość

Teraz pewnie odpowie za wszystko informator, który powiadomił policję, a w późniejszym czasie i media o wybryku pani K., czyli o tym że piła alkohol na imprezie w parku, a potem wsiadła do samochodu jako kierowca.

jola
Gość

nie 0,60 tylko 0,68 miala. A to jest roznica

wiola
Gość

Czyli jaka? I tak nietrzeźwa i tak.

wpDiscuz