Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Strażacy mieli wiele pracy z …owadami


osyO sytuacjach, w których strażacy pomagali mieszkańcom naszego powiatu pozbyć się groźnego dla ludzi sąsiedztwa owadów pisaliśmy już kilkakrotnie. Okazuje się, ze nadal mają sporo pracy przy tego typu interwencjach.  

KSP Mława nabór

W dniach 18-24.07.2016 roku jednostki ochrony przeciwpożarowej podejmowały działania związane z usuwaniem owadów błonkoskrzydłych.

Działania prowadzone były w miejscowości Łomia (osy w budynku wędzarni przydomowej), Prusocin (kokon os w kłodzie drzewa), Grzebsk (gniazdo os w trawniku przyosiedlowym), Chmielewo Wielkie (gniazdo os w przewodzie wentylacyjnym w budynku mieszkalnym), Strzegowo, ul. Słowackiego (kokon os na strychu budynku mieszkalnego), Dąbek (gniazdo os w skrzynce gazowej na budynku mieszkalnym), Mława, ul. Nowa (gniazdo szerszeni w budynku gospodarczym), Konopki (gniazdo os w elewacji budynku mieszkalnego), Konopki, ul. Kwiatowa (gniazdo os w budynku mieszkalnym), Mława, ul. Browarna (gniazdo os w budynku mieszkalnym), Łomia (gniazda os w budynku  mieszkalnym), Grądek (gniazdo os w budynku mieszkalnym).

W usuwaniu owadów udział brały jednostki z JRG PSP Mława oraz OSP Szreńsk, Turza Mała, Konopki, Wyszyny Kościelne, Wieczfnia Kościelna, Strzegowo.

Źródło: bryg. Marek Augustynowicz

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz