Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Weekend na drogach – kolejni nietrzeźwi za kierownicą


policja

KSP Mława nabór

Weekend na drogach – kolejni nietrzeźwi za kierownicą.

Mławska policja podsumowała zapowiadane, weekendowe działania. Pomimo apeli o ostrożność na drodze, nie zabrakło nietrzeźwych kierujących oraz piratów drogowych.

Policjanci ukarali mandatami 50 osób, zatrzymali 2 nietrzeźwych kierujących:

W piątek, 22 lipca, o godz. 12:00 w miejscowości Stegna,  patrol policji zatrzymał nietrzeźwego kierującego samochodem marki VW Passat. 60- letni Bogdan M., mieszkaniec pow. mławskiego, miał w organizmie miał ponad 0,90 promila alkoholu.

W niedzielę, 24 lipca, o godz. 5:30 na ul. Płockiej w Mławie, patrol policji zatrzymał do kontroli kierującego samochodem marki Ford Ka. Kierujący fordem, 20- letni Marcin K., mieszkaniec Mławy, miał w organizmie ponad 1,70 promila alkoholu.

Głównymi przewinieniami ukaranych mandatami kierowców była jak zwykle nadmierna prędkość oraz niebezpieczne, nieprawidłowe wyprzedzanie.

Źródło: KPP Mława

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz