Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzięki reakcji czujnego hodowcy policja zatrzymała złodzieja gołębi


DSC_0009Mławska policja prowadzi postępowanie w sprawie włamania do gołębnika przy ul. Różanej w Mławie. Sprawca ukradł 20 sztuk gołębi, wartych kilkaset złotych i gdy już  odchodził z łupem, ruszył za nim  właściciel gołębnika.


Do zdarzenia doszło 23 lipca o godz. 2:00 w nocy. Spłoszony złodziej porzucił skradzione  gołębie w samochodzie marki VW Golf, który zaparkował  na pobliskim parkingu, a sam uciekł, pozostawiając otwarty pojazd.

Interweniujący patrol przekazał odnalezione gołębie właścicielowi. Poza tymi, należącymi do czujnego hodowcy, były także trzy inne, które przekazano mu  pod opiekę do czasu ustalenia prawowitego właściciela. W samochodzie, sprawca pozostawił portfel   z dokumentami. Został zatrzymany 24 lipca, to 32- letni mieszkaniec pow. mławskiego. Jest podejrzewany również o  inne włamanie do gołębnika na terenie Mławy. Trwają czynności.

Zgodnie z Kodeksem karnym, za przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x