Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Dzięki reakcji czujnego hodowcy policja zatrzymała złodzieja gołębi


DSC_0009Mławska policja prowadzi postępowanie w sprawie włamania do gołębnika przy ul. Różanej w Mławie. Sprawca ukradł 20 sztuk gołębi, wartych kilkaset złotych i gdy już  odchodził z łupem, ruszył za nim  właściciel gołębnika.

KSP Mława nabór

Do zdarzenia doszło 23 lipca o godz. 2:00 w nocy. Spłoszony złodziej porzucił skradzione  gołębie w samochodzie marki VW Golf, który zaparkował  na pobliskim parkingu, a sam uciekł, pozostawiając otwarty pojazd.

Interweniujący patrol przekazał odnalezione gołębie właścicielowi. Poza tymi, należącymi do czujnego hodowcy, były także trzy inne, które przekazano mu  pod opiekę do czasu ustalenia prawowitego właściciela. W samochodzie, sprawca pozostawił portfel   z dokumentami. Został zatrzymany 24 lipca, to 32- letni mieszkaniec pow. mławskiego. Jest podejrzewany również o  inne włamanie do gołębnika na terenie Mławy. Trwają czynności.

Zgodnie z Kodeksem karnym, za przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz