Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Wypadek w Miączynie Małym


straz1Do zderzenia dwóch aut osobowych doszło dziś (22 lipca) w Miączynie Małym gm. Szreńsk. Nikt z jadących nie ucierpiał na zdrowiu.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie wpłynęło o godzinie 8:48. W miejscowości Miączyn Mały doszło do zdarzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych, w tym jednego z przyczepką. Pojazdami łącznie podróżowało 5 osób. Wezwany na miejsce zdarzenia zespół ratownictwa medycznego nie stwierdził u podróżujących obrażeń i konieczności hospitalizacji. Do zdarzenia zadysponowany został jeden zastęp JRG Mława oraz zastęp OSP Szreńsk. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, gdyż auta częściowo blokowały jeden pas ruchu, oraz pomocy policji w kierowaniu ruchem. Straty na sutek uszkodzeń obu pojazdów wstępnie oszacowano na 12 tys. zł – podaje Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP w Mławie.

JK

straz2

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Wypadek w Miączynie Małym"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Brzezik P.
Gość

Nie ma tam żadnego BMW???

wpDiscuz