Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Wypadek w Miączynie Małym


straz1Do zderzenia dwóch aut osobowych doszło dziś (22 lipca) w Miączynie Małym gm. Szreńsk. Nikt z jadących nie ucierpiał na zdrowiu.

Słoneczne ogrody Mława

– Zgłoszenie wpłynęło o godzinie 8:48. W miejscowości Miączyn Mały doszło do zdarzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych, w tym jednego z przyczepką. Pojazdami łącznie podróżowało 5 osób. Wezwany na miejsce zdarzenia zespół ratownictwa medycznego nie stwierdził u podróżujących obrażeń i konieczności hospitalizacji. Do zdarzenia zadysponowany został jeden zastęp JRG Mława oraz zastęp OSP Szreńsk. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, gdyż auta częściowo blokowały jeden pas ruchu, oraz pomocy policji w kierowaniu ruchem. Straty na sutek uszkodzeń obu pojazdów wstępnie oszacowano na 12 tys. zł – podaje Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP w Mławie.

JK

straz2

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Brzezik P.

Nie ma tam żadnego BMW???