Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Giżynek. Nietrzeźwy motorowerzysta uderzył w dostawczego Volkswagena


policja-sliderTrwają czynności mławskiej policji w sprawie nietrzeźwego motorowerzysty, który spowodował kolizję drogową. Motorowerzysta miał w organizmie ponad 2,60 promila alkoholu, nie odniósł obrażeń.

KSP Mława nabór

Do zdarzenia doszło 21 lipca o godz. 13:00, na drodze w miejscowości Giżynek. Jak wynika z ustaleń, kierujący motorowerem marki Longjia, 42-letni Roman N., mieszkaniec pow. ciechanowskiego, uderzył w samochód marki VW Transporter, którego kierowca zatrzymał się na poboczu drogi. Kierujący motorowerem nie odniósł żadnych obrażeń. W organizmie miał ponad 2,60 promila alkoholu. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Policja apeluje o przekazywanie informacji, dotyczących nietrzeźwych kierujących. Wystarczy zadzwonić pod bezpłatny numer alarmowy 997. Taka reakcja ma ogromne znacznie. Przed nami także kolejny, wakacyjny weekend- policjanci zapowiadają wzmożone kontrole drogowe, połączone ze sprawdzaniem stanu trzeźwości kierujących. Pod policyjnym nadzorem będą także piesi i rowerzyści.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz