Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Debliści walczą. Na czele Gadomski i Chocholski


Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Na mławskich kortach toczy się rywalizacja deblowa w grze podwójnej. Rozegrano już trzy turnieje, które pozwoliły umocnić się na prowadzeniu Wojciechowi Chocholskiemu i Tadeuszowi Gadomskiemu. W sumie mają na koncie dwieście osiemdziesiąt punktów.

Zmagania rozpoczęli od mocnego akcentu – w dwóch premierowych zawodach sięgnęli po pełną pulę. Chcieli to powtórzyć w kolejnych imprezach. Na inagurację odprawili z kwitkiem rodzinny duet Krajewskich (ojciec i syn). Potem poradzili sobie z Jarosławem Janiszewskim i Lukasem Cichym. W obu pojedynkach oddali zaledwie pięć gemów.

W ten sposób przebili się do finału, w którym zmierzyli się z Cezarym Wtulichem i Piotrem Jóźwiakiem. Mieszanka doświadczenia z młodością okazała się za silna. Dwa sety nie wyłoniły zwycięzcy, ostatecznie doszło do tie-breaka. Liderzy walczyli, ale polegli 4:10. To dla nich pierwsza porażka w rozgrywkach.

Klasyfikacja generalna: 1. Wojciech Chocholski 280 pkt., 2. Tadeusz Gadomski 280 pkt., 3. C. Wtulich 200, 4. J, Dębski 160, 5. C. Sobiecki 140, 6 Piotr Jóźwiak 140,  7. M. Jóźwiak 130, 8.  K. Kraszewski 120, 9. M. Zakrzewski 120, 10. G. Krajewski 110, 11. K. Krajewski 110, 12. M. Baran 70

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500