Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Debliści walczą. Na czele Gadomski i ChocholskiNa mławskich kortach toczy się rywalizacja deblowa w grze podwójnej. Rozegrano już trzy turnieje, które pozwoliły umocnić się na prowadzeniu Wojciechowi Chocholskiemu i Tadeuszowi Gadomskiemu. W sumie mają na koncie dwieście osiemdziesiąt punktów.

Zmagania rozpoczęli od mocnego akcentu – w dwóch premierowych zawodach sięgnęli po pełną pulę. Chcieli to powtórzyć w kolejnych imprezach. Na inagurację odprawili z kwitkiem rodzinny duet Krajewskich (ojciec i syn). Potem poradzili sobie z Jarosławem Janiszewskim i Lukasem Cichym. W obu pojedynkach oddali zaledwie pięć gemów.

W ten sposób przebili się do finału, w którym zmierzyli się z Cezarym Wtulichem i Piotrem Jóźwiakiem. Mieszanka doświadczenia z młodością okazała się za silna. Dwa sety nie wyłoniły zwycięzcy, ostatecznie doszło do tie-breaka. Liderzy walczyli, ale polegli 4:10. To dla nich pierwsza porażka w rozgrywkach.

Klasyfikacja generalna: 1. Wojciech Chocholski 280 pkt., 2. Tadeusz Gadomski 280 pkt., 3. C. Wtulich 200, 4. J, Dębski 160, 5. C. Sobiecki 140, 6 Piotr Jóźwiak 140,  7. M. Jóźwiak 130, 8.  K. Kraszewski 120, 9. M. Zakrzewski 120, 10. G. Krajewski 110, 11. K. Krajewski 110, 12. M. Baran 70

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x