Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Debliści walczą. Na czele Gadomski i Chocholski


KSP Mława nabór

Na mławskich kortach toczy się rywalizacja deblowa w grze podwójnej. Rozegrano już trzy turnieje, które pozwoliły umocnić się na prowadzeniu Wojciechowi Chocholskiemu i Tadeuszowi Gadomskiemu. W sumie mają na koncie dwieście osiemdziesiąt punktów.

Zmagania rozpoczęli od mocnego akcentu – w dwóch premierowych zawodach sięgnęli po pełną pulę. Chcieli to powtórzyć w kolejnych imprezach. Na inagurację odprawili z kwitkiem rodzinny duet Krajewskich (ojciec i syn). Potem poradzili sobie z Jarosławem Janiszewskim i Lukasem Cichym. W obu pojedynkach oddali zaledwie pięć gemów.

W ten sposób przebili się do finału, w którym zmierzyli się z Cezarym Wtulichem i Piotrem Jóźwiakiem. Mieszanka doświadczenia z młodością okazała się za silna. Dwa sety nie wyłoniły zwycięzcy, ostatecznie doszło do tie-breaka. Liderzy walczyli, ale polegli 4:10. To dla nich pierwsza porażka w rozgrywkach.

Klasyfikacja generalna: 1. Wojciech Chocholski 280 pkt., 2. Tadeusz Gadomski 280 pkt., 3. C. Wtulich 200, 4. J, Dębski 160, 5. C. Sobiecki 140, 6 Piotr Jóźwiak 140,  7. M. Jóźwiak 130, 8.  K. Kraszewski 120, 9. M. Zakrzewski 120, 10. G. Krajewski 110, 11. K. Krajewski 110, 12. M. Baran 70

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz