Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

KRUS w Mławie ma nowego szefa


DSC_0025Od  19 lipca kierownikiem mławskiej Placówki Terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego został Michał Pol. Tym samym zastąpił on na tym stanowisku dotychczas kierującego tą jednostką Jerzego Grossa.

KSP Mława nabór

Według uprawnień nadanych Prezesowi KRUS ustawą o ubezpieczeniu społecznym rolników oraz Statutem  Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zmiany na stanowiskach kierowników jednostek organizacyjnych odbywają się w drodze powołania i odwołania.

– Dyrektor Oddziału Regionalnego KRUS w Warszawie potwierdza powołanie Pana Michała Pola na stanowisko kierownika PT KRUS w Mławie. W tym roku w jednostkach podległych Oddziałowi Regionalnemu KRUS w Warszawie powołano kierowników Placówek Terenowych w: Wyszkowie, Płocku, Siedlcach, Węgrowie, Sokołowie Podlaskim, Mińsku Maz., Garwolinie,  Białobrzegach, Kozienicach, Przysusze, Sochaczewie, Wyszogrodzie, Radomiu, Zwoleniu, Gostyninie, Łosicach, Płońsku i Mławie – podaje Dyrektor Biura Komunikacji Społecznej Centrali KRUS Maria Lewandowska.

Michał Pol to radny miejski w obecnej kadencji 2014 – 2018. Legitymuje się wyższym magisterskim wykształceniem ekonomicznym o specjalności zarządzanie w samorządzie terytorialnym. Do czasu objęcia nowej funkcji pracował w firmie LG Electronics na stanowiskach: brygadzista, mistrz i technik elektronik. Jako instruktor nauki jazdy zajmował się szkoleniem kandydatów na kierowców.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

54 - liczba komentarzy w artykule "KRUS w Mławie ma nowego szefa"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Eros
Gość

Ekstra. Super panie Michale. Do przodu. A psy, co im pozostaje „tylko szczekac” haha

Eva
Gość

ARiMR też ma nowego szefa Krajewskiego

Fakty
Gość

Odpowiednia zmiana. Wreszcie młodzież ma możliwość odświeżenia i wprowadzenia jakże potrzebnych zmian. Najlepsza zmiana to inwestycja w młodych.

minusujcie sobie
Gość

rządy PiS zrujnują państwo

...
Gość

Chcieliśmy zmian to je mamy.
Tacy goście u władzy jak JK (niskiego wzrostu) nie rokują dobrze. W historii było i jest kilku takich nawiedzonych, nic dobrego z tego nie wyszło. PO było złe, a PiS jeszcze gorszy – zamienił stryjek siekierkę na kijek.
Tylko akurat tego młodego człowieka to akurat nie przekreślam, ma wykształcenie, trzeba dać mu szansę

Xxx
Gość

Prawy, sprawiedliwy człowiek. Takiego szefa chcemy w urzędzie. ..☺

wpDiscuz