Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Taneczne Smaki Mazowsza Bis


25 karniewiacyNowa formuła letniej imprezy –Taneczne Smaki Mazowsza Bis


W związku z odwołaniem organizacji Światowych Dni Młodzieży w diecezjach Miejski Dom Kultury proponuje mieszkańcom nowy program artystyczny. 

24 lipca na estradzie w Parku Miejskim w Mławie miały zaprezentować się dwa lokalne zespoły artystyczne. Niestety, zmiana w letnim kalendarzu imprez wymusiła na organizatorach również przeformułowanie dotychczasowego programu. Choć wystąpi, przygotowująca się od dawna do tego koncertu Mławska Orkiestra Dęta na scenie nie zobaczymy „Mławiaków”. Zamiast nich na estradzie w parku zatańczy amatorski zespół tańca ludowego „Karniewiacy”.

W programie:

– koncert Mławskiej Orkiestry Dętej w nowym składzie (w repertuarze największe przeboje muzyki rozrywkowej, w tym znane i lubiane utwory Beatlesów)
– pokazy tańców regionalnych oraz nauka tańca polskiej szlachty zaściankowej – kontro

Rozpoczęcie imprezy godz. 18.00. Zapraszamy!

Więcej na stronie https://www.mdkmlawa.com/news/391/nowa-formula-letniej-imprezy-taneczne-smaki-mazowsza-bis

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
parafianka
parafianka
8 lata temu

Odwołanie organizacji Światowych Dni Młodzieży w diecezjach ? Pierwsze słyszę. W mławskich parafiach tak, ale w diecezjach ? Przecież to już trwa.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x