Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Taneczne Smaki Mazowsza Bis


25 karniewiacyNowa formuła letniej imprezy –Taneczne Smaki Mazowsza Bis

KSP Mława nabór

W związku z odwołaniem organizacji Światowych Dni Młodzieży w diecezjach Miejski Dom Kultury proponuje mieszkańcom nowy program artystyczny. 

24 lipca na estradzie w Parku Miejskim w Mławie miały zaprezentować się dwa lokalne zespoły artystyczne. Niestety, zmiana w letnim kalendarzu imprez wymusiła na organizatorach również przeformułowanie dotychczasowego programu. Choć wystąpi, przygotowująca się od dawna do tego koncertu Mławska Orkiestra Dęta na scenie nie zobaczymy „Mławiaków”. Zamiast nich na estradzie w parku zatańczy amatorski zespół tańca ludowego „Karniewiacy”.

W programie:

– koncert Mławskiej Orkiestry Dętej w nowym składzie (w repertuarze największe przeboje muzyki rozrywkowej, w tym znane i lubiane utwory Beatlesów)
– pokazy tańców regionalnych oraz nauka tańca polskiej szlachty zaściankowej – kontro

Rozpoczęcie imprezy godz. 18.00. Zapraszamy!

Więcej na stronie https://www.mdkmlawa.com/news/391/nowa-formula-letniej-imprezy-taneczne-smaki-mazowsza-bis

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Taneczne Smaki Mazowsza Bis"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
parafianka
Gość

Odwołanie organizacji Światowych Dni Młodzieży w diecezjach ? Pierwsze słyszę. W mławskich parafiach tak, ale w diecezjach ? Przecież to już trwa.

wpDiscuz