Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Na estradzie w mławskim parku królowało tango


sliderNa estradzie parku miejskiego, w pogodne i ciepłe, niedzielne popołudnie zabrzmiały tanga. Stało się tak za sprawą zespołu Barrio Loco.


To grupa muzyczna grająca głównie tanga argentyńskie, choć w repertuarze mają również przedwojenne tanga polskich artystów – Adama Astona, Alberta Harrisa czy Hanki Ordonówny. Grają zarówno tango nuevo, czyli muzykę stworzoną przez Astora Piazzollę, jak i tango vero – czyli piosenki Carlosa Gardela i innych arystów przedwojennych scen Argentyny. Zespół występuje w składzie: Piotr Malicki – gitarzysta klasyczny i elektryczny, grający jazz, muzykę południowoamerykańską i klasyczną, Grzegorz Bożewicz wirtuoz bandoneonu, akordeonista, pianista i kompozytor oraz Alicja Borkowska,  aktorka i wokalistka związana z warszawskimi teatrami. Dodatkową atrakcją koncertu jest pokaz tańca w wykonaniu pary tancerzy.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x