Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Na estradzie w mławskim parku królowało tango


sliderNa estradzie parku miejskiego, w pogodne i ciepłe, niedzielne popołudnie zabrzmiały tanga. Stało się tak za sprawą zespołu Barrio Loco.

KSP Mława nabór

To grupa muzyczna grająca głównie tanga argentyńskie, choć w repertuarze mają również przedwojenne tanga polskich artystów – Adama Astona, Alberta Harrisa czy Hanki Ordonówny. Grają zarówno tango nuevo, czyli muzykę stworzoną przez Astora Piazzollę, jak i tango vero – czyli piosenki Carlosa Gardela i innych arystów przedwojennych scen Argentyny. Zespół występuje w składzie: Piotr Malicki – gitarzysta klasyczny i elektryczny, grający jazz, muzykę południowoamerykańską i klasyczną, Grzegorz Bożewicz wirtuoz bandoneonu, akordeonista, pianista i kompozytor oraz Alicja Borkowska,  aktorka i wokalistka związana z warszawskimi teatrami. Dodatkową atrakcją koncertu jest pokaz tańca w wykonaniu pary tancerzy.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz