Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
meblolux

Kierownik biura powiatowego ARiMR w Mławie odwołany


agencja_resimod_rolnictwaDotychczasowy kierownik biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Mławie od ubiegłego piątku już nie kieruje tą placówką.  

Karol Lubowiedzki, który kierował biurem powiatowym od końca lutego br. obecnie został odwołany z funkcji kierownika przez Dyrektora Mazowieckiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Warszawie Beatę Kalinowską z dniem 15 lipca. Powody tej decyzji nie zostały podane. – Funkcja kierownika biura powiatowego powierzana jest w drodze powołania, nie wymaga więc uzasadnienia. Do czasu powołania nowego kierownika placówką pokieruje dotychczasowy zastępca kierownika Jakub Bartkowski – informuje Agnieszka Szymańska rzecznik prasowy ARiMR.

 JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
sid

jakub bartkowski – jakis pociot tego z cedrobu?

Jerzy

witam
Mialem przyjemnosc poznac tego kierownika bardzo mily i pomocny nie to co te panie
szkoda