Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Kierownik biura powiatowego ARiMR w Mławie odwołany


agencja_resimod_rolnictwaDotychczasowy kierownik biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Mławie od ubiegłego piątku już nie kieruje tą placówką.  

Karol Lubowiedzki, który kierował biurem powiatowym od końca lutego br. obecnie został odwołany z funkcji kierownika przez Dyrektora Mazowieckiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Warszawie Beatę Kalinowską z dniem 15 lipca. Powody tej decyzji nie zostały podane. – Funkcja kierownika biura powiatowego powierzana jest w drodze powołania, nie wymaga więc uzasadnienia. Do czasu powołania nowego kierownika placówką pokieruje dotychczasowy zastępca kierownika Jakub Bartkowski – informuje Agnieszka Szymańska rzecznik prasowy ARiMR.

 JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Kierownik biura powiatowego ARiMR w Mławie odwołany"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
sid
Gość

jakub bartkowski – jakis pociot tego z cedrobu?

Jerzy
Gość

witam
Mialem przyjemnosc poznac tego kierownika bardzo mily i pomocny nie to co te panie
szkoda

wpDiscuz