Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Wypadek koło Konopek i w Parcelach Łomskich


Konopki wypadek  3– W sobotę 16 lipca,  o godz. 5:10  na drodze relacji Mława – Ciechanów, w pobliżu Konopek, doszło do wypadku drogowego, w którym ranne zostały dwie osoby.

KSP Mława nabór

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Opel Astra, 25- letni mieszkaniec pow. węgrowskiego, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze drogi   a następnie do rowu, gdzie uderzył w betonowy przepust. W wyniku wypadku ranni zostali dwaj pasażerowie opla, obaj w wieku 25 lat. Rannych mężczyzn przewieziono do szpitala w Mławie, zwolniono ich do domu następnego dnia. Kierowca opla był trzeźwy. Trwają czynności policji.

Tego samego dnia, o godz. 21:20 w miejscowości Parcele Łomskie doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. Służby ratunkowe powiadomił przypadkowy świadek. Po przyjeździe służb na miejsce, w samochodzie marki Peugeot 607 oraz w jego pobliżu nikogo nie odnaleziono. Jak wynika z ustaleń, kierujący samochodem zjechał z drogi do rowu. Autem podróżowało trzech mężczyzn, którzy po wypadku uciekli do lasu. Policja ustaliła właściciela samochodu, trwają ustalenia uczestniczących w zdarzeniu osób. Czynności prowadzi KPP w Mławie – informuje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

Fot :KPP Mława

JK

Konopki wypadek 2 Konopki wypadek 1

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz