Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Kobieta – pirat za kierownicą Audi


slider pol– Patrol ruchu drogowego,  wyposażony w radiowóz z wideorejestratorem, zauważył samochód marki Audi A6, jadący krajową siódemką  w kierunku Żurominka,  którego kierujący popełniał liczne wykroczenia drogowe, przekraczając dozwoloną prędkość o ponad 40 km/h.

KSP Mława nabór

Kierowca wyprzedzał kilka pojazdów na wzniesieniu drogi, lekceważąc zakaz wyprzedzania na tym odcinku,  wyprzedzał także na skrzyżowaniach dróg. Zignorował  sygnały policji do zatrzymania się i wyprzedzał na tzw. trzeciego. Po zatrzymaniu samochodu przez policję okazało się, że za kierownicą auta siedzi 37- letnia mieszkanka Mławy. Kobieta przewoziła w samochodzie troje dzieci oraz męża. Z uwagi na liczne wykroczenia, popełnione przez kierującą, sprawa zostanie skierowana do sądu. Mławianka straciła prawo jazdy. Do zdarzenia doszło 17 lipca, o godz. 15:20 – podaje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz