Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Czworo nietrzeźwych kierowców zatrzymała policja


slider prawo jazdyW miniony weekend, na drogach powiatu mławskiego nie zabrakło niestety również nietrzeźwych kierujących. Policjanci zatrzymali w sumie cztery nietrzeźwe osoby, kierujące samochodami – wszystkie zgłoszenia pochodziły od anonimowych osób.

KSP Mława nabór

16.07.2016 r., godz. 15:25, Modła, droga krajowa nr 7. Patrol policji zatrzymał kierującego samochodem marki VW Golf. Adama Z., lat 59, zam. w Mławie. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2,70 promila alkoholu.

16.07.2016 r., godz. 14:00, os. Sienkiewicza w Mławie. Interweniujący patrol zatrzymał kierującego samochodem marki Fiat Siena, Pawła M. lat 22, zam. pow. mławski. Kierowca miał w organizmie ponad 2,40 promila alkoholu.

17.07.2016 r., godz. 18:15, Mława, ul. Olsztyńska. Patrol policji zatrzymał kierującego samochodem marki BMW  Radosława B. lat 32, zam. Mława. Mężczyzna miał w organizmie ponad 1,80 promila alkoholu.

17.07.2016 r., godz. 19:45, Mława, ul. Kopernika. Interweniujący patrol policji zatrzymał do kontroli kierującą samochodem marki Suzuki.  Katarzyna K. lat 44, zam. Mława, miała w organizmie ponad 0,60 promila alkoholu.

Zatrzymani nietrzeźwi kierujący stracili prawa jazdy, postępowania prowadzi KPP w Mławie. Policja dziękuje za reakcję świadków, dzięki którym zatrzymano nietrzeźwych kierujących i przypomina jak ważna jest społeczna reakcja –  ponieważ bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas – podaje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz