Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Czworo nietrzeźwych kierowców zatrzymała policja


slider prawo jazdyW miniony weekend, na drogach powiatu mławskiego nie zabrakło niestety również nietrzeźwych kierujących. Policjanci zatrzymali w sumie cztery nietrzeźwe osoby, kierujące samochodami – wszystkie zgłoszenia pochodziły od anonimowych osób.

Słoneczne ogrody Mława

16.07.2016 r., godz. 15:25, Modła, droga krajowa nr 7. Patrol policji zatrzymał kierującego samochodem marki VW Golf. Adama Z., lat 59, zam. w Mławie. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2,70 promila alkoholu.

16.07.2016 r., godz. 14:00, os. Sienkiewicza w Mławie. Interweniujący patrol zatrzymał kierującego samochodem marki Fiat Siena, Pawła M. lat 22, zam. pow. mławski. Kierowca miał w organizmie ponad 2,40 promila alkoholu.

17.07.2016 r., godz. 18:15, Mława, ul. Olsztyńska. Patrol policji zatrzymał kierującego samochodem marki BMW  Radosława B. lat 32, zam. Mława. Mężczyzna miał w organizmie ponad 1,80 promila alkoholu.

17.07.2016 r., godz. 19:45, Mława, ul. Kopernika. Interweniujący patrol policji zatrzymał do kontroli kierującą samochodem marki Suzuki.  Katarzyna K. lat 44, zam. Mława, miała w organizmie ponad 0,60 promila alkoholu.

Zatrzymani nietrzeźwi kierujący stracili prawa jazdy, postępowania prowadzi KPP w Mławie. Policja dziękuje za reakcję świadków, dzięki którym zatrzymano nietrzeźwych kierujących i przypomina jak ważna jest społeczna reakcja –  ponieważ bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas – podaje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500