Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zawodnicy z rejonu mławskiego na XVI Międzynarodowym Turnieju Warcabowym


leszek-podiumW zakończonym   XVI Międzynarodowym  Turnieju Warcabowym zwanym  „POLSKA GRA ” dobrze  spisali się nasi zawodniczy z rejonu mławskiego.


Leszek Pętlicki mieszkaniec Michalinowa gmina Wieczfnia zajął 3 miejsce w kategorii  zawodników niepełnosprawnych, 7 miejsce w tej kategorii zajął mieszkaniec Mławy Zenek Mieszkowski aktualny Mistrz Europy w kategorii spesholipik .

5 miejsce w klasyfikacji Open zajął Karol Cichocki z Iłowa uczeń Katolickiego Liceum w Mławie. Karol rok temu wygrał ten turniej i jest jedynym  zwycięzcą z Polski .

Turniej rozegrany był w dniach 05-11.07.2016 na zamku w Nidzicy.  Startowało 68 zawodników z takich krajów jak Surinam (Ameryka Południowa) z Tajlandi (Azja). Europę reprezentowali zawodniczy z Holandii, Ukrainy, Białorusi, Łotwy, Estonii  i Polski.

karol zenek

http://www.chessarbiter.com/turnieje_warcaby/2016/f_387/filter_final_standings%5E4.html

Polska Gra Open 2016 – galeria

Źródło i zdjęcia: Leszek Pętlicki

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x